Firma Kemipol specjalizuje się w oczyszczaniu ścieków przemysłowych. W szerokiej ofercie znajdują się zaawansowane technologie kierowane do przedsiębiorstw działających w różnych dziedzinach przemysłu. Jest to przemysł drzewny, metalurgiczny, tworzyw sztucznych, spożywczy i wiele innych. Proponowane rozwiązania wykonane są z dbałością o każdy detal. Dzięki temu w nie tylko działają przez wiele lat w sposób niezawodny, ale również są wysoce skuteczne w usuwaniu zanieczyszczeń z wody oraz przystosowywaniu jej do wykorzystania w procesach technologicznych.

Oczyszczanie ścieków przemysłowych – oferta

Firma Kemipol spełnia potrzeby Klientów tworząc mechanizmy bezobsługowe. W takich mechanizmach łatwo jest ustalić zakres pracy. Dodatkowo kontrolowanie wszelkich procesów jest bezproblemowe. Inwestując w nasze rozwiązania sprawiasz że, oczyszczanie ścieków przemysłowych staje się znacznie bardziej efektywne. Masz również pewność, że procesy technologiczne przeprowadzane w naszej firmie zostaną w odpowiedni sposób zoptymalizowane. Nasze urządzenia umożliwiają zestalanie osadów. Urządzenia są w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego i umożliwiają skuteczne usuwanie zanieczyszczeń przemysłowych różnego rodzaju. Chodzi tu głównie o zanieczyszczenia takie jak emulsje, farby, zanieczyszczenie mechaniczne, kleje, półprodukty spożywcze, środki odtłuszczające a także wiele innych.

Oczyszczanie ścieków przemysłowych – zalety:

  • niewielki koszt eksploatacji i inwestycji
  • przeprowadzanie procesu jest całkowicie zautomatyzowane
  • nie potrzeba wiele miejsca przeznaczonego na zabudowę,
  • usuwanie zanieczyszczeń przy dużej skuteczności
  • bardzo łatwa kontrola wszelkich procesów
  • w późniejszym czasie możliwość rozbudowy systemu
  • umiejscowienie obiektu w pobliżu produkcji
  • dostosowanie pracy oczyszczalni do zmian, które dokonywane są w procesach technologicznych

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Kemipol. Nasze doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje to gwarancja odpowiednich rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Kemipol to przede wszystkich kompleksowa obsługa od projektów i montażu, aż po uruchomienie systemu, który pozwala na skuteczne oczyszczanie ścieków przemysłowych. Proponowane przez nas rozwiązania zawsze są zgodne z krajowymi a także europejskimi normami.