Nasz adres

Oddział Police
Kemipol Sp. z o.o.
ul. Kuźnicka 6, 72-010 Police, Polska
tel: +48 (91) 317 32 20
fax: +48 (91) 317 31 20
e-mail: info@kemipol.com.pl

Oddział Złotniki Wrocław
Kemipol Sp. z o.o.
ul. Żwirowa 73, 54-029 Wrocław, Polska
tel: +48 (71) 349 49 10
fax: +48 (71) 349 29 43
email: info@kemipol.com.pl

NIP: 851-010-82-49
REGON: 005474547
KRS: 00000119127
BRE Bank S.A. oddział Szczecin
65 1140 1137 0000 3093 5700 1001

Skontaktuj się z wybranym działem

Region Pomorze
Włodzimierz Puchaczewski
 wpuchaczewski@kemipol.com.pl +48 604 40 40 20
Region Mazowsze-Mazury
Andrzej Fabisiak
afabisiak@kemipol.com.pl +48 604 40 40 30
Region Śląsk/małopolska
Paweł Cierpiał
pawel.cierpial@kemira.com +48 795 514 770
Region Dolny Śląsk/wielkopolska
Marek Ciborowski
mciborowski@kemipol.com.pl +48 604 40 40 60
Region Rzeszowskie-Lubelskie
Zbigniew Pleśniak
zplesniak@kemipol.com.pl +48 604 40 40 10
Sprzęt / pompy dozujące / monitoring
Paweł Miler
pmiler@kemipol.com.pl +48 600 23 24 25
ZAKUPY
Maciej Szczęsny
mszczesny@kemipol.com.pl + 48 880 175 050
Główna Księgowa
Justyna Pawliczak
jpawliczak@kemipol.com.pl +48 (91) 317 32 20 w. 24
HR
Aldona Modrzejewska
amodrzejewska@kemipol.com.pl +48 (91) 317 32 20 w. 21
FV Dostawcy
Elżbieta Tymczyszyn
etymczyszyn@kemipol.com.pl +48 (91) 317 32 20 w. 22
FV Sprzedaż koagulanty
Bożena Jastrzębska
bjastrzebska@kemipol.com.pl +48 (91) 317 32 20 w. 23
FV Sprzedaż polimery
Ewa Wojciechowicz
ewojciechowicz@kemipol.com.pl +48 (91) 317 32 20 w. 29
FV – sprzedaż z oddziału Złotniki
Jolanta Paździor
jpazdzior@kemipol.com.pl +48 (71) 349 49 10
Zamówienia
Marek Kuciemba
mkuciemba@kemipol.com.pl +48 668 10 20 19 +48 (91) 317 32 20 w. 36

Wyślij nam wiadomość korzystając z formularza kontaktowego