nasz adres

 

Oddział Police
Kemipol Sp. z o.o.
ul. Kuźnicka 6, 72-010 Police, Polska
tel: +48 (91) 317 32 20
fax: +48 (91) 317 31 20
e-mail: info@kemipol.com.pl

Oddział Złotniki Wrocław
Kemipol Sp. z o.o.
ul. Żwirowa 73, 54-029 Wrocław, Polska
tel: +48 (71) 349 49 10
fax: +48 (71) 349 29 43
email: info@kemipol.com.pl


NIP: 851-010-82-49
REGON: 005474547
KRS: 00000119127
BRE Bank S.A. oddział Szczecin
65 1140 1137 0000 3093 5700 1001

skontaktuj się z wybranym działem

 

Region Pomorze
Włodzimierz Puchaczewski
 wpuchaczewski@kemipol.com.pl +48 604 40 40 20
Region Mazowsze-Mazury
Andrzej Fabisiak
afabisiak@kemipol.com.pl +48 604 40 40 30
Region Śląsk/małopolska
Zbigniew Smołka
zsmolka@kemipol.com.pl +48 604 40 40 50
Region Dolny Śląsk/wielkopolska
Marek Ciborowski
mciborowski@kemipol.com.pl +48 604 40 40 60
Region Rzeszowskie-Lubelskie
Zbigniew Pleśniak
zplesniak@kemipol.com.pl +48 604 40 40 10
Polimery / Odpady
Michał Strzałkowski
mstrzalkowski@kemipol.com.pl +48 532 75 07 10
Rekultywacja Jezior / Techniki odwadniania
Joanna Cocek-Witaszek  
jwitaszek@kemipol.com.pl +48 784 44 65 15
Sprzęt/ pompy dozujące / monitoring
Paweł Miler  
pmiler@kemipol.com.pl +48 600 23 24 25
Surowce do chemii budowlanej
Joanna Cocek-Witaszek
jwitaszek@kemipol.com.pl +48 784 44 65 15
KOAGULANTY
Mateusz Sobieraj
zamowienia@kemipol.com.pl +48 602 23 24 25 +48 (91) 317 32 20 W.25
POLIMERY
Marek Kuciemba
mkuciemba@kemipol.com.pl +48 668 10 20 19 +48 (91) 317 32 20 w. 36
FERROX / ALK / Kem-Carbo
Tomasz Dudek
tdudek@kemipol.com.pl +48 698 63 08 52 +48 71 349 49 10 w. 14
HR
Aldona Modrzejewska
amodrzejewska@kemipol.com.pl +48 (91) 317 32 20 w. 21
FV Dostawcy
Elżbieta Tymczyszyn
etymczyszyn@kemipol.com.pl +48 (91) 317 32 20 w. 22
FV Sprzedaż koagulanty
Bożena Jastrzębska
bjastrzebska@kemipol.com.pl +48 (91) 317 32 20 w. 23
FV Sprzedaż polimery
Katarzyna Skibińska
 kskibinska@kemipol.com.pl +48 (91) 317 32 20 w. 31
FV – sprzedaż z oddziału Złotniki
Jolanta Paździor
jpazdzior@kemipol.com.pl +48 (71) 349 49 10
Marek Kuciemba mkuciemba@kemipol.com.pl +48 668 10 20 19 +48 (91) 317 32 20 w. 36
Joanna Cocek-Witaszek jwitaszek@kemipol.com.pl +48 784 44 65 15

wyślij nam wiadomość korzystając z formularza kontaktowego